/ Kontakty

Kontaktní informace

Základní informace o společnosti

Obchodní firma:Richter + Frenzel s.r.o.
IČ:61852325
Sídlo:U Technoplynu 1572, Praha 9, 198 00

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 31131 Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vedení společnosti

E-mail: info@r-f.cz
Tel.: 220 301 113

Kontakty na jednotlivá oddělení / pobočky najdete na mapě viz nahoře.

Projektoví manažeři

Projektoví manažeři pro alternativní zdroje (tepelná čerpadla, solární systémy a rekuperace).

Stanislav Horváth - 725 526 626, stanislav.horvath@r-f.cz

Marek Komenda - 721 531 114, marek.komenda@r-f.cz

Informace k GDPR

Společnost Richter+Frenzel s.r.o. pečlivě dbá na ochranu osobních údajů, které shromažďuje. S osobními údaji zachází v souladu s platnými právními předpisy a chrání je v maximální možné míře.

Osobní údaje, které jsou společnosti poskytovány, jsou zpracovávány zodpovědně, transparentně a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

Máte nárok požádat o informace o evidovaných osobních údajích, jejich opravu, omezení či výmaz, pokud jsou uděleny na základě Vámi uděleného souhlasu. V případě jakýchkoli dotazů a žádostí, týkajících se zpracování Vašich osobních údajů, se na nás můžete obrátit písemně na adrese sídla společnosti nebo elektronicky na emailové adrese osobni.udaje@r-f.cz.

Informace týkající se ochrany osobních údajů jsou uloženy a Vám k dispozici na našich webových stránkách ZDE.

Máte také právo kontaktovat dozorový orgán (Úřad na ochranu osobních údajů; viz. čl. 13 odst. 2 písm. d) výše uvedeného nařízení) v případě podezření na jakoukoliv situaci, která je v rozporu s uvedeným nařízením.